Eğer yeni bir klima, kombi vb. bir ürün almaya karar verdiyseniz ve bir marka araştırması yapıyorsanız bu konuda sizi bilgilendirmek istiyoruz. Bu işe Demirdöküm ile başlayacağız. Demirdöküm markası hakkında genel bir bilgi ve  çalışma alanlarına dair detayları aşağıda okuyabilirsiniz.

Bildiğiniz üzere Toker Teknik olarak Eryaman Demirdöküm Servisi, Etimesgut Demirdöküm Servisi, Sincan Demirdöküm Servisi hizmeti vermekteyiz.

Demirdöküm Isıtma, su ısıtma ve iklimlendirme sektörlerinde faaliyet gösteren DemirDöküm 1954 yılında İstanbul’da kurulmuştur. DemirDöküm; kuruluşundan bu güne geçen süre içerisinde Türk sanayisinin gelişmesine katkılarda bulunmuş, birçok yeni yatırımı hayata geçirmiş, tüketicisine üstün teknoloji sunmuş, sektördeki kaliteyi her geçen gün yükseltmiştir.

Türk tüketicisi, ısıtma sektöründeki bir çok cihaz, sistem ve hizmetle DemirDöküm aracılığı ile tanışmıştır. Türkiye’ de ilk döküm radyatör

Buy Kamagra UK

, kazan, soba, kat kaloriferi, şofben, panel radyatör ve kombi üretimini gerçekleştirmiş olan firmamızın markası “ısı konforu” ile özdeşleşmiştir.

DemirDöküm marka bir ürününüz var ve tamir ya da bakım ihtiyacı mı duyuyorsunuz?

Hemen bizi arayabilirsiniz.

Demirdöküm Servisi