Klima Bakımı ve Onarımı

Bizi hem yaz sıcağından hem de kışın soğuğundan koruyan teknolojik bir cihaz olarak özellikle evlerde ve ofislerde konfor sağlayan klimaların düzenli olarak bakımlarını gerçekleştirmek klimanın daha uzun süreli kullanılabilmesi için büyük önem taşımaktadır.

Ancak klima bakımı ne zaman yapılmalı ve klima bakımı kimlere emanet edilmelidir? Birok ofis veya evde klima kullanan insan klima bakımlarını geciktiriyor ya da boşveriyor olsa da gerçekte klimaların daha sağlıklı olarak kullanılabilmesi ve fonksiyonları yitirmemesi açısından klima bakım dönemine ve bakımın yaptırılacağı kişi ya da servislere dikkat edilmelidir.

Klima Bakım ve Tamiri

Klima bakımları işin uzmanı yetkin ve sertifikalı teknik servis profesyonelleri tarafından gerçekleştirilen işlerdir. Bakım ve onarımlar sırasında cihazınızın tüm değerleri kontrol edilmekte, iç ve dış temizliği yapılmaktadır. Bakımların ne zaman ve ne sıklıkla yapılacağı da çok önemlidir. Kışın ortasında ya da yazın ortasında bakım yaptırmanızın herhangi bir faydasını görebilmeniz mümkün değildir. Ayrıca bakım nedeniyle tam gerekli olduğu zamanda klimanızı kullanamayacak olmanız da iyi değildir. Klima bakımları yılda iki kez yaz ve kış aylarına girmeden hemen önce yaptırılmalı ve bu mevsimlere hazır hale getirilmelidir. Sebebi ise bu mevsimlerde kullanım artmaktadır. Bu yüzden iyi bir bakımdan ve arızası varsa onarımdan geçirilmek zorundadır.

Klima bakım zamanlarını unutabilirim diyorsanız çalıştığınız servisten bakım zamanı hatırlatma hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

Klima Tamiri ve Bakımı

Klima Tamiri ve Bakımı

Klimanızın bakım ve onarım zamanı geldiğinde bakım yaptırmamanız ve klimanızı yoğun olarak kullanılacak mevsimlerde kullanmaya devam etmeniz ilerleyen süreçte tamiri zor ve masraflı arızalara sebep olabilir. En önemlisi ise bu arızalar nedeniyle klimanızın orjinal parçalarında ve bileşenlerinde sorun yaşmamanız nedeniyle bu durumu göz ardı etmemelisiniz. Çünkü klima, kombi ve diğer beyaz eşyalara uygun orjinal parçalar oldukça pahalı olabilmekte ve montaj masrafı doğurabilmektedir. etmeniz gerekir.

Toker Teknik : Klima Servisi ve Klima Bakım ve Onarım merkezi olarak hizmet vermektedir. Klimanızın bakımını veya arızası varsa tamirini yaptırmak için bizi arayabilirsiniz.

Ayrıca Eryaman Arçelik Servisi olarakta hizmet vermekteyiz.