Kombi Bakımı ve Tamiri

Sincan – Eryaman Kombi Tamiri ve Kombi Bakımı

Evinize ye kombi cihazı alacağınız zaman ve kombi için evinizin altyapısını yaptıracağınız zaman ısıtılacak olan evin metrekaresine uygun bir kombi alınmalıdır. Hangi kombinin size uygun olduğunu araştırmanız ve işinde uzman kişilerden bilgi almanız yararınıza olacaktır. Bununla birlikte piyasada, sektörde satışa sunulan onlarca kombi arasından seçim yapmak oldukça güç olduğu gibi, öncelikle sizin alacağınız kombiden beklentileriniz nelerdir, bunları düşünerek karar vermeniz daha uygun olacaktır. Aynı zamanda çevrenizde ki kombi cihazı kullanan kişilerden de bu konu ile ilgili bilgi alarak ve memnuniyet düzeylerini öğrenebilirsiniz. Daha doğru bir seçim yapabilirsiniz. Evinize kalorifer tesisatı yaptırırken altyapı konusunda, boruların sistematiği konusunda titiz olmalısınız. İlerde arızalarla ve sürekli kombi tamiri gibi işlemlerle uğraşmamanız adına önemlidir.

Genel olarak evinizin kombi tesisatı için M2 si göz önüne alınmalı, hangi odalara ne ölçüde radyatör konulmalı ve evin biçimine en uygun tesisat biçimi ve yıllarca sorun yaratmayacak şekilde nasıl yapılır. Bunlar önceden düşünülmeli ve detayları ile belirlenmelidir. Kalorifer tesisatında daha sağlıklı ve uzun ömürlü olması bakımından bakır boruyu tercih etmenizi öneririz. Daha fazla detaya girersek; Evin M2 si binanın dış cephe izolasyonu, zemin, üst kat veya ara katta olup olmadığınız, duvarlarınızın kalınlığı, binanın kaç cephesinin açık olduğu, kuzey veya güney cepheye bakan bölgeler,cihazın ısınmada sorun yaratmayacağı bulunacağı konum, v.b gibi durumlar ilerki yıllarda tadilat gerektirmeden ve rahatça ısınma sunacaktır. Evlerinde kombi kullanan onlarca insan ilerki yıllarda bu durumlar göz önüne alınmadığı için “ısınamıyorum”, yada “şu odadaki peteğimi büyültmek istiyorum” , “kombinizin yerini keşke buraya yaptırsaydım” gibi konular üzerinde kafalarında soru işaretleri bulunmaktadır.

Toker Teknik ilk defa evine kombi taktıracak olanlara yukarıdaki öneri ve tavsiyeleri sunmaktadır. Hali hazırda kombi kullananlar için ise dönemlik bakımlarını yaptırmaları hem sağlık açısından hem de yakıt tasarrufu ve mali açıdan kâr sağlayacaktır.

Ankara içinde Sincan, Etimesgut, Eryaman, Elvankent bölgesinde hizmet veren Toker Teknik kombi tamiri, kombi bakımı işlerinde 1 Yıl Garanti sunmaktadır.

Sincan kombi tamiri